Specializovaná služba záchrana dat na HDD všech výrobců. Nonstop technická podpora pro Českou rep. a Slovensko

Obnova dat z HDD

HDD (harddisk; pevný disk; hard-disc-drive) je srdcem každého PC, notebooku, Apple Mac, serveru, RAID pole, NAS síťového úložiště a některých přenosných zařízení - a zcela na něj spoléháme, že bude bezpečně uchovávat a chránit po dlouhou dobu naše digitální dokumenty a soubory.

Se současnou a stále vzrůstající kapacitou moderních disků hdd je zcela běžné, že jsou prakticky všechny vaše dokumenty, pracovní i osobní, dále fotky hudba i filmy uloženy na jediném pevném disku.

I přes zřejmou výhodu mít všechny soubory na jednom místě si je nutné uvědomit, že v případě nehody, jako je samovolné selhání disku, přepětí, požár nebo jakákoliv uživatelská chyba, je mnohem více našich dat vystaveno možné ztrátě než kdykoliv předtím.

Pokud jste ztratili data na vašem harddisku HDD z důvodu náhlého selhání disku nebo libovolnou uživatelskou chybou, můžeme vám pomoci obnovit soubory bez ohledu na důvod ztráty dat a typ pevného disku, který máte. Potřebujte-li obnovit data, kdykoliv nás kontaktujte!


Při jakých závadách probíhá v MyBlueDay záchrana dat z HDD?

I když jsou níže uvedeny nejběžnější příčiny, které vedou následně k nedostupnosti dat na pevném disku hdd, vnímáme každý případ jako unikátní. A to je důvod, proč specialisté na záchranu dat v MyBlueDay provedou bezplatné posouzení stavu ještě před vlastní obnovou dat z disku!

 1. Mechanicky poškozené hlavy disku
 2. Zadřené ložisko harddisku nebo poškozený motor disku
 3. Vadná servisní oblast disku
 4. Poškození elektroniky disku (externí nebo interní elektroniky), stavy po přepětí
 5. Fyzické poškození po požáru, polití, utopení
 6. Disk spadl, případně stavy po otřesu za provozu
 7. Poškozený systém souborů i v důsledku vadných sektorů
 8. Omylem smazaná data na disku
 9. Zrušené a poškozené diskové oddíly a logické jednotky
 10. Naformátování a přeinstalace systému bez zazálohování
 11. a mnohé další

Potřebuji zachránit data z HDD. Mohu se na vás obrátit?

Samozřejmě! Naši kvalifikovaní technici se specializací na záchranu dat udělají vše pro rychlou a bezpečnou obnovu vašich souborů z harddisku bez ohledu na jeho značku nebo typ. Pomůžeme vám tedy u následujících typů hardware:

 1. jakýkoliv model každého výrobce, nejčastěji Seagate, Western Digital, Hitachi, Samsung, Toshiba, Fujitsu, Maxtor, IBM, Quantum a další
 2. disky o velikosti 1.8“, 2.5“ (notebookové), 3.5“ (standardní PC, Mac)
 3. rozhraní PATA, mATA, SATA, SCSI, SAS, CF, ZIF, miniSATA
 4. platformy Windows, Mac, Linux, a veškeré souborové systémy, včetně proprietárních
 5. jednotlivé disky, harddisky zapojené v RAID
Máte poškozený HDD a potřebujete provést obnovu dat ? Na službu obnova dat z HDD jsme v MyBlueDay specialisté! Nejdůležitější je HDD netrápit dalším provozem, neotvírat, nezapisovat na něj žádná data.
Doporučujeme Vám kontaktovat nás na NONSTOP24 lince 722 150 150 nebo 728 150 150, případně nám poškozený HDD ihned zaslat nebo osobně doručit k bezplatné diagnostice HDD.Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.