Kontaktní údaje pro doručení poškozených médií do MyBlueDay

KOntakty
Rychlost reakce často rozhoduje. Nepodceňujte proto prosím možnost rychlé telefonické konzultace.
Upozorňujeme naše zákazníky, že od 1.7.2024 do 5.7.2024 včetně máme z důvodu plánované dovolené ZAVŘENO. Partneři a stálí zákazníci se mohou obracet na email podpora@myblueday.com nebo telefon 777 303 185.
Děkujeme, kolektiv MyBlueDay!

Poškozené nosiče dat přijímáme na níže uvedené adrese. Před vlastní obnovou souborů vždy provádíme bezplatnou diagnostiku nosiče.

MyBlueDay ! (c/o Barrington s.r.o.)
Prokopovo nám. 8
PRAHA 3 - ŽIŽKOV 130 00

Příjem a výdej:
Pondělí až Pátek 10.00 - 17.30
Telefon NONSTOP24: +420 722 150 150
Telefon: +420 728 150 150
Email:
GPS souřadnice Loc: 50°5'11.46"N,14°27'5.54"E
ukázat na mapě ZDE
(otevře se v novém okně)

Nemůžete nám nosič k obnově dat nebo diagnostice donést osobně? Zásilku nám můžete doručit libovolnou kurýrní nebo poštovní službou ! Jak bezpečně zaslat poškozené médium.

Při přebírání poškozeného média s Vámi personál provede standardní předávací postup, při kterém bude vytvořen předávací protokol, obsahující veškeré náležitosti. Není vyžadována žádná záloha ani jiná platba předem. Diagnostika je neinvazivní, nedestruktivní, tj. probíhá pouze na základě měření. Vlastní nosič dat není otevírán, není na něj zapisováno (striktně v režimu čtení), ani není jinak pozměňováno.
Postihla vás ztráta na libovolném nosiči?

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.