Rychlá záchrana dat do druhého pracovního dne (NBD)

Rychlá obnova dat (NBD - Next Business Day) patří mezi prioritní metody obnovy dat. V tomto režimu práce jsme schopni vyřešit naprostou většinu i komplikovaných případů. V každém případě předchází vlastní záchraně dat diagnostika harddisku nebo jiného média.

Postihla vás ztráta na libovolném nosiči?

U určitých specifických závad, jako je například těžké poškození povrchů ploten u vysokokapacitních disků, si může obnova dat z podstaty povahy závady vyžádat podstatně více času, než kolik nabízí tento režim. V tomto případě samozřejmě ihned nabídneme alternativní a efektivní způsob práce.

Pro koho je vhodný tento režim obnovy dat?

Pro každého, kdo vyžaduje rychlou rekaci na vzniklou situaci a jeho rychlé vyřešení i za cenu zvýšených nákladů. V režimu "Rychlá obnova dat" jsme schopni řešit obnovu souborů nejen ze serverů a diskových polí, ale samozřejmě z single pevných disků, flash disků a paměťových karet.

Jak dlouho trvá obnova dat v režimu NBD?

Záchrana dat v tomto režimu práce musí být hotova do 24 hodin od potvrzení zakázky. Zakázka je zpracovávána pouze v pracovní dny, je-li tedy potvrzena např. v pátek v 15.00, bude vyhotovena nejpozději do pondělí 15.00. Pokud se z jakýchkoliv důvodů obnova v daném časovém horizontu nezdaří, nebude po úspěšném dokončení zakázky přiúčtován příplatek za práci v tomto režimu.

Kolik stojí "Rychlá záchrana dat" NBD (Next Business Day) ?

Při úspěšném zpracování zakázky v tomto režimu NBD (Next Business Day) je účtována základní cena + 50% příplatek. Pokud není zakázka vyhotovena v zaručeném termínu, není příplatek účtován. Pokud technický stav média obnovu neumožní, zakázka není nijak zpoplatněna. Čtěte více: ceny za obnovu souborů

Naše služby nabízíme ve čtyřech základních režimech, které jsou odlišné rychlostí zpracování.

  1. Expresní obnova dat - zakázka je zpracovávána okamžitě po potvrzení zákazníkem a práce probíhá nonstop (den / noc) až do jejího dokončení nejpozději do 8 hodin
  2. Rychlá obnova dat - záchrana dat do druhého pracovního dne, tj. do 24 hodin
  3. Standardní režim - zakázka je zpracovávána v řadě došlých zakázek. Může být přeskočena zakázkami s vyšší prioritou
  4. Ekonomická - nejlevnější záchrana dat - chcete-li ušetřit a čas záchrany není podstatný. V tomto cenově nejefektivnějším režimu bude zakázka vyhotovena nejpozději do 4 týdnů

Chcete-li vědět více o obnově dat, zvolte patřičný nosič


Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.