Expresní záchrana dat. Nejrychlejší obnova dat v nabídce.

Toto je nejrychlejší záchrana dat, kterou jsme schopni v MyBlueDay nabídnout. To, zda-li je možné obnovu dat řešit v tomto urgentním režimu, dokážeme určit v okamžiku, kdy je vyhotovena diagnostika disku, nebo jiného média.

Postihla vás ztráta na libovolném nosiči?

U určitých specifických závad, jako je například velmi těžké poškození povrchů ploten harddisku, obzvláště u vysokokapacitních disků, si může obnova dat z podstaty povahy závady vyžádat výrazně více času, než kolik nabízí tento režim. V tomto případě samozřejmě ihned nabídneme alternativní a optimální způsob práce.

Pro koho je vhodná expresní záchrana dat?

Pro každého, kdo vyžaduje okamžitou rekaci na vzniklý problém a nejrychlejší možné řešení i za cenu zvýšených nákladů. V režimu expresní obnovy dat jsme schopni řešit obnovu souborů nejen ze serverů a diskových polí, ale samosebou z single pevných disků, flash disků a paměťových karet.

Jak dlouho trvá expresní záchrana dat?

Obnova dat v tomto režimu práce musí být vyhotovena nejpozději do osmi hodin od potvrzení zakázky zákazníkem. Zakázka je zpracovávána nostop, tedy je-li potvrzena např. v 15.00, bude vyhotovena nejpozději do 23.00 toho dne. Pokud se z jakýchkoliv důvodů obnova v daném časovém horizontu nezdaří, nebude po úspěšném dokončení zakázky přiúčtován příplatek za práci v tomto režimu.

Doba zpracování zakázky závisí nejen na povaze závady, ale i na kapacitě nosiče dat. V případě nekomplikovaných závad a nosičů s malou kapacitou může být obnova vyhotovena i do jedné hodiny.

Kolik stojí tento způsob obnovy dat?

Při úspěšném zpracování zakázky v režimu Expresní obnova dat je účtována základní cena + 100% příplatek. Pokud není zakázka vyhotovena v zaručeném termínu, není tento příplatek účtován. Pokud technický stav média obnovu neumožní, zakázka není zpoplatněna. Čtěte více: kolik stojí obnova dat

Naše služby nabízíme ve čtyřech základních režimech, které jsou odlišné rychlostí zpracování.

  1. Expresní záchrana dat - zakázka je zpracovávána okamžitě po potvrzení zákazníkem a práce probíhá nonstop (den / noc) až do jejího dokončení nejpozději do 8 hodin
  2. Rychlá záchrana dat - obnova dat do druhého pracovního dne, tj. do 24 hodin
  3. Standardní režim - zakázka je zpracovávána v řadě došlých zakázek. Může být přeskočena zakázkami s vyšší prioritou
  4. Nejlevnější - ekonomická obnova dat - chcete-li ušetřit a čas obnovy není podstatný. V tomto cenově nejefektivnějším režimu bude zakázka vyhotovena nejpozději do 4 týdnů

Chcete-li vědět více o záchraně dat, zvolte patřičný nosič


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.