Standardní režim obnovy dat - rozumná cena a rozumné termíny

Standardní režim záchrany dat je nejvyužívanější postup obnovy dat který v MyBlueDay nabízíme. V tomto základním režimu je zpracovávána většina zakázek. Poskytuje dostatek času pro vyřešení i velmi komplikovaných stavů na jakémkoliv nosiči dat.

Postihla vás ztráta na libovolném nosiči?

Tento režim nabízí vyvážený poměr cen/výkon. Zcela reálně se doba obnovy může pohybovat od dvou do několika dnů v závislosti na povaze závady a typu nosiče dat. Zakázky ve standardním režimu práce jsou řešeny v tom pořadí, jak byly doručeny ke zpracování. Mohou být přeskočeny zakázkami, které jsou zpracovávány jako expresní záchrana dat nebo rychlá obnova dat NBD.

Pro koho je vhodný tento režim obnovy dat?

Pro každého, kdo vyžaduje ideální poměr cena/výkon. V režimu STANDARD jsme schopni řešit obnovu souborů nejen ze serverů a diskových polí, ale samosebou z single pevných disků, flash disků a paměťových karet. Zpravidla se nejdá o časově kritické případy.

Jak dlouho trvá obnova dat ve standardním režimu?

Obnova dat v tomto režimu je z hlediska časového rozmezí termínu vyhotovení značně flexibilní. Může se pohybovat od jednoho dne do několika dnů podle typu nosiče a povahy závady. Přednostně jsou řešeny zakázky v režimech expresní záchrana dat nebo rychlá obnova dat NBD.

Kolik stojí standardní způsob obnovy souborů?

Při úspěšném zpracování zakázky ve standardním režimu je účtována základní cena. Pokud technický stav média obnovu neumožní, zakázka není nijak zpoplatněna. Čtěte více: kolik stojí záchrana dat

Naše služby nabízíme ve čtyřech základních režimech, které jsou odlišné rychlostí zpracování.

  1. Expresní záchrana dat - zakázka je zpracovávána okamžitě po potvrzení zákazníkem a práce probíhá nonstop (den / noc) až do jejího dokončení nejpozději do 8 hodin
  2. Rychlá záchrana dat - obnova souborů do druhého pracovního dne, tj. do 24 hodin
  3. Standardní režim - zakázka je zpracovávána v řadě došlých zakázek. Může být přeskočena zakázkami s vyšší prioritou
  4. Ekonomická - levná obnova dat - chcete-li ušetřit a čas záchrany není podstatný. V tomto cenově nejefektivnějším režimu bude zakázka vyhotovena nejpozději do 4 týdnů

Chcete-li vědět více o obnově dat, zvolte patřičný nosič


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.