Levná - ekonomická záchrana dat - to je nejlevnější režim práce v MyBlueDay

Levná obnova dat (ekonomická) je finančně nejméně nákladná metoda obnovy dat kterou v MyBlueDay nabízíme. Stručně řečeno se jedná o slevu za čas, který nám poskytnete k práci. To, zda-li jsme schopni zakázku řešit v tomto cenově zvýhodněném režimu, sdělíme ihned, jakmile je vyhotovena bezplatná diagnostika harddisku nebo jiného nosiče dat.

Postihla vás ztráta na libovolném nosiči?

Pro koho je vhodný tento režim levné obnovy dat?

Pro každého, pro koho je minimální možná cena záchrany dat prioritou i za cenu delšího horizontu zpracování zakázky. V tomto ekonomickém režimu jsme schopni řešit obnovu souborů nejen ze serverů a diskových polí, ale především (a nejčastěji) z single pevných disků interních a externích.

Jak dlouho trvá obnova dat v levném (ekonomickém) režimu?

Obnova dat v ekonomickém (levném) režimu práce bývá hotova nejpozději do čtyř týdnů od potvrzení zakázky. Zakázky v tomto režimu budou přeskočeny zakázkami, které jsou zpracovávány jako expresní záchrana dat, rychlá obnova dat NBD a standardní záchrana dat. Pokud však nejsme vytíženi, může být zakázka vyhotovena ve výrazně kratším termínu.

Kolik stojí levná záchrana dat?

Při úspěšném zpracování zakázky v ekonomickém (levném) režimu je odečtena sleva 15% až 20% ze základní ceny. Pokud je zakázka vyhotovena dříve, než stanoví mezní časový horizont, je sleva taktéž poskytnuta. Pokud technický stav média obnovu neumožní, zakázka není nijak zpoplatněna. Čtěte více: ceník záchrany dat

Naše služby nabízíme ve čtyřech základních režimech, které jsou odlišné rychlostí zpracování.

  1. Expresní záchrana dat - zakázka je zpracovávána okamžitě po potvrzení zákazníkem a práce probíhá nonstop (den / noc) až do jejího dokončení nejpozději do 8 hodin
  2. Rychlá záchrana dat - obnova souborů do druhého pracovního dne, tj. do 24 hodin
  3. Standardní režim - zakázka je zpracovávána v řadě došlých zakázek. Může být přeskočena zakázkami s vyšší prioritou
  4. Ekonomická - levná záchrana dat - chcete-li ušetřit a čas záchrany není podstatný. V tomto cenově nejefektivnějším režimu bude zakázka vyhotovena nejpozději do 4 týdnů

Chcete-li vědět více o obnově dat, zvolte patřičný nosič


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.