Záchrana dat a obnova dat z disku HDD. Specializované pracoviště pro oblast Česká republika a Slovensko.

Záchrana dat z disku

Harddisk HDD je srdcem každého PC, Apple Mac, notebooku, serveru, NAS síťového úložiště a dokonce některých mobilních zařízení - a zcela na něj spoléháme, že bude bezpečně uchovávat a chránit po dlouhou dobu naše digitální dokumenty.

Se současnou a stále narůstající kapacitou moderních disků hdd je zcela běžné, že jsou prakticky všechny vaše dokumenty, pracovní i osobní, dále fotky hudba i filmy uloženy na jediném pevném disku. I přes zřejmou výhodu mít všechny soubory na jednom místě si je nutné uvědomit, že v případě nehody, jako je samovolné selhání disku, přepětí, požár nebo jakákoliv uživatelská chyba, je mnohem více našich dat vystaveno možné ztrátě než kdykoliv předtím.

Došlo na vašem harddisku ke ztrátě dat a zajímá vás obnova dat z disku? Nejdůležitější je harddisk netrápit dalším provozem, neotvírat, nezapisovat na něj žádná data. Doporučujeme Vám kontaktovat nás na NONSTOP24 lince 722 150 150 nebo 728 150 150, případně nám poškozený harddisk ihned zaslat nebo osobně doručit k bezplatné diagnostice.

Obnova dat z disku externího

Obnova dat z disku, který se připojuje k PC nebo notebooku / netebooku / macbooku pomocí USB rozhraní (USB 2.0, USB 3.0, FireWire, Thunderbolt ap.) patří v poslední době vzhledem k jejich masovému rozšíření a snadnosti použití mezi výrazně narůstající. Z povahy jejich použití, tj. časté odpojování a připojovaní, přenášení disku a různá manipulace s ním jsou tyto disky nachylné na určité typy poškození. Pokračujte dále, máte-li problém s externím diskem a zajímá-li vás obnova dat z externího disku.

Interní HDD vs. externí usb disk: z hlediska naší práce nerozlišujeme mezi oběma typy disků. Disky připojitelné pomocí usb rozhraní obsahují uvnitř plastového nebo kovového boxu zcela identické disky jako v pc nebo přenosném počítači. Více se dozvíte v části, přehled podporovaných typů pevných disků HDD.

Obnova dat z disků interních (použitých uvnitř počítače)

Obnova dat z disku Obnova dat z disku použitých jako interní harrdisky v pc, serverech a přenosných počítačích (notebook / netbook / macbook) nebo síťových NAS úložištích. Obnova dat z disku, který je poškozený elektricky nebo má mechanickou vadu (výrobní vadou, po pádu, po přepětí, stářím atp.), nebo jsou-li soubory na něm nedostupné z jiného důvodu (např. po smazání, po naformátování disku atd.).
Obnova dat na disku má v MyBlueDay své dlouhodobě prověřené postupy, které zaručují maximální možnou prognózu obnovy dat.

Pro více informací o příčinách ztráty dat na disku pokračujte do sekce věnované problematice důvodů ztráty dat

Chcete vědět víc ? záchrana dat z HDD - podrobnější informace, obnova dat Seagate, záchrana dat Western Digital

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.