MyBlueDay™ je specializovaná laboratoř pro profesionální data recovery služby ze všech typů paměťových zařízení. Servis pro ČR a Slovensko.

Z jakých pamětí probíhá v MyBlueDay obnova dat

V MyBlueDay jsme specilizováni a plně technicky vybaveni k obnově dat jak z mechanických disků HDD, tak z paměťových úložišť využívajících FLASH NAND pamětí jako jsou paměťové karty, SSD nebo USB flash disky.

Záchrana dat je tak možná z následujících paměťových zařízení, u kterých došlo ke ztrátě dat.

  1. interního harddisku z PC, notebooku, nebo libovolného zařízení
  2. externího disku
  3. SSD s rozhraním SATA, M.2, mSATA
  4. USB flash disku
  5. paměťové karty SD, microSD, Compact Flash CF, CFast, CFexpres, XQD, xD, MemoryStick
  6. kompletních úložných zařízení jako jsou síťové disky NAS, NDAS, servery, RAID pole

V zásadě vám tak můžeme pomoci v případě, že máte ztracená data na jakémkoliv HDD (mechanickém disku) který je použitý v přenosném zařízení typu notebook, MacBook, nebo v klasickém desktop PC. Taktéž v případě, že je takový disk používaný jako externí (připojovaný např. pomocí USB rozhraní) nebo např. v různých zařízeních jako jsou NAS síťová úložiště nebo RAID systémy. Více se dozvíte v části, přehled podporovaných typů pevných disků HDD.

Dále jsme vybaveni pro řešení komplikovaných ztrát dat na FLASH pamětech (nemechanická paměť). Mezi takové paměti patří SSD (Solid State Disk), paměťové karty všech formátů a USB flash paměti.

Pro více podrobných informací si vyberte patřičné zařízení

Ačkoli v případě potřeby řešíme i logické, tj. softwarové ztráty dat, je naší prioritou recovery z pamětí poškozených elektro-mechanicky. Tyto případy ztráty dat lze uskutečnit pouze za použití vyspělých technických prostředků, jejichž dokonalé zvládnutí umožní řešit s velmi dobrou prognózou skutečně komplikované stavy.

Mezi takové hi-tech postupy patří například pokročilá práce na úrovni servisních dat u pevných disků, nebo přímé vyčítání z FLASH NAND pamětových čipů u poškozených paměťových karet, USB pamětí nebo SSD disků.

Postihla vás ztráta na libovolném nosiči?

*) Pojmem "paměťové zařízení" chápeme jakýkoliv nosič digitálních dat. Mezi typické patří interní harddisk, externí disk, paměťová karta, usb flash disk, SSD, síťové úložiště NAS, dedikované RAID systémy atp.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.