Profesionální záchrana dat z paměťové karty formátu xD-PictureCard. Specializované pracoviště pro oblast ČR a SR.

Obnova ztracených dat z paměťové karty xD Picture Card

Používáte ve svém digitálním fotoaprátu Olympus nebo Fuji (zcela vyjimečně i další značky) paměťovou kartu xD PicureCard ve verzi Standard, H, M nebo M+?

Přišli jste z nějakého důvodu o fotky a videa uložené na xD kartě ? Nepanikařte, a v klidu si přečtěte následující řádky. Nezapomeňte, že stejně jako záchrana dat z disku, tak záchrana dat na xD kartě má ideální šanci na úspěšnou obnovu při zachování několika základních pravidel.

Chcete, aby byla záchrana dat na xD kartě maximálně úspěšná?
xD kartu v žádném případě neformátujte, i kdyby vás o to digitální foťák žádal ! U paměťové karty xD hrozí po naformátovaní ve fotoaprátu definitivní ztráta dat ! Kartu ideálně nepoužívejte a rozhodně na ní neukládejte žádné fotky ani videa! Ukládání nových fotek a videa na kartu snižuje šanci na obnovení fotek a videa které jsou na kartě uložené a které je třeba zachránit.

V jakých situacích vám můžeme zachránit data z xD karty?

  1. karta byla naformátována ve čtečce paměťových karet
  2. fotografie nebo videa na kartě byla smazána jakýmkoliv zůsobem
  3. xD karta chce naformátovat, ačkoli obsahuje data
  4. ve foťáku nebo kameře jsou snímky vidět, počítač je však nevidí
  5. po vyjmutí xD karty z foťáku a vložení do čtečky paměťových karet není xD karta přístupná, nebo není vůbec zobrazena. Po vložení xD karty zpět do foťáku je zobrazena chybová hláška a fotky na xD kartě již nejsou k dispozici
  6. v počítači jsou zobrazeny pouze některé fotky a videa, jiné chybí, ačkoli nebyla smazaná
  7. během focení nebo natáčení zahlásí fotoaparát nebo kamera hlášku "CHYBA KARTY" - "CARD ERROR" nebo podobnou chybovou hlášku
  8. xD paměťová karta je zlomená, nalomená, nebo jinak mechanicky poškozená
  9. xD karta nefunguje, neví o ní ani fotoaparát, kamera nebo čtečka

V případě, že chcete mít jistotu profesionálního přístupu který zaručí maximální šanci na obnovu fotek a videa uložených na kartě, svěřte obnovu dat z xD karty specialistům. V MyBlueDay se dlouhodobě specializujeme na službu obnova dat z xD karty a dalších typů digitálních nosičů dat. Řešíme jak jednodušší případy logické ztráty dat, tak především závažné elektro/mechanické závady.
V případě zájmu o obnovu dat nás kdykoliv kontaktujte na našich NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150 nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.