Obnova dat z SD karty všech výrobců. Záchrana fotek a videa všech formátů. Specializovaná laboratoř pro ČR.

Záchrana dat z SD karty

Používáte ve svém fotoaparátu nebo videokameře paměťové karty SD případně modely s vyšší kapacitou označené jako SDHC, SDXC či verze určené pro mobilní zařízení microSDHC a přišli jste z jakéhokoliv důvodu o data na kartě uložená? Nezmatkujte, a v klidu si pročtěte následující řádky. Nezapomeňte, že jak záchrana dat z disku, tak obnova dat na SD kartě má maximální šanci na úspěch při zachování několika základních pravidel.

Chcete, aby byla záchrana dat z SD karty maximálně úspěšná?
SD kartu ideálně nepoužívejte a rozhodně na ní neukládejte žádné fotky, videa ani jiné soubory! Jakýkoliv zápis na kartu výrazně snižuje šance na obnovení vašich fotek a videa na kartě uložených.

V jakých případech vám můžeme obnovit data z SD karty?

  1. SD karta byla naformátována ve foťáku, kameře nebo čtečce karet
  2. fotografie nebo videa na kartě byla smazána jakýmkoliv zůsobem
  3. SD karta chce naformátovat, ačkoli obsahuje data
  4. ve foťáku nebo kameře jsou snímky vidět, počítač je však nevidí
  5. po vyjmutí SD karty z foťáku a vložení do čtečky paměťových karet není SD karta přístupná, nebo není vůbec zobrazena. Po vložení SD karty zpět do foťáku je zobrazena chybová hláška a fotky na SD kartě již nejsou k dispozici
  6. v počítači jsou zobrazeny pouze některé fotky a videa, jiné chybí, ačkoli nebyla smazaná
  7. během focení nebo natáčení zahlásí fotoaparát nebo kamera hlášku "CHYBA KARTY" nebo podobnou chybovou hlášku
  8. SD karta je zlomená, nalomená, nebo jinak fyzicky poškozená
  9. SD karta nefunguje, neví o ní ani fotoaparát, kamera nebo čtečka

V případě, že chcete mít jistotu profesionálního přístupu který zaručí ideální prognózu návratu vašich souborů, přdevším fotografíí a videa uložených na kartě, svěřte obnovu dat z SD karty specialistům. V MyBlueDay se dlouhodobě specializujeme na službu obnova dat z SD karty a dalších typů digitálních nosičů dat. Řešíme jak jednodušší případy logické ztráty dat, tak především závažné elektro/mechanické závady.
V případě zájmu o obnovu dat nás kdykoliv kontaktujte na našich NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150 nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.