Obnova fotek a videa z omylem naformátované karty

Naformátovali jste si omylem paměťovaou kartu? Nezoufejte! Proběhl-li formát ve čtečce paměťových karet (v PC, notebooku nebo USB čtečce), je pravděpodobnost obnovy fotek a videa uložených na kartě v podstatě 1OO%!. Stejně tak v případě, že byla karta naformátovaná ve fotoaparátu a v naprosté většině případů i ve videokameře.

Problémem muže být provedený formát u paměťové karty xD Picture Card (H, M nebo M+), kde po formátu ve fotoaparátech Olympus nebo Fuji dochází z konstrukčních důvodů karty k zápisu, který může obnovu dat z karty výrazně zkomplikovat. Proto v případě, že xD karta vyžaduje formátování ačkoliv obsahuje fotografie, formát nikdy neprovádějte!

Nechcete o své fotografie a videa na naformátované kartě definitivně přijít a riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.