Záchrana dat z flash disku. Profesionální obnova souborů z poškozených usb flash pamětí.

Obnova dat z flashdisku

Fleška, flashdisk, klíčenka, usb paměť – mnoho názvů pro velmi jednoduché a snadno použitelné výměnné paměťové médium, které má několik zásadních pozitiv.

Jedná se o tzv. flash-based nosič dat, tj. vlastní záznamové médium neobsahuje žádné pohyblivé mechanické části, u kterých hrozí poškození provozem nebo nešetrným zacházením. Dalším kladem je špičková přenositelnost a vynikající poměr cena vs. výkon. A současná kapacita běžného flash disku je více než dostatečná pro ukládání a přenášení v podstatě libovolného typu a množství dat.

Náš tip !  Flash disk je paměťové médium ideálně vhodné pro přesun souborů např. mezi dvěma počítači. Nikdy však nedopusťe, aby na "flešce" byla jediná záloha aktuálních souborů. Vždy ponechte záložní soubory na pracovním počítači. Vždyť ztratit celou flash paměť je tak snadné. A v tomto případě vám již ani my nepomůžeme obnovit data na paměti uložené...

Avšak i přes zmiňované výhody flash pamětí probíhá v MyBlueDay záchrana dat z flash disku čím dále častěji. Důvodem je fakt, že stále více zákazníků na flash disk spoléhá a svěří takovému často vysokokapacitnímu flash disku soubory, které nejsou uložené nikde jinde. Je-li pak flash paměť poškozená, nemohou být ztracená data obnovena ze vlastních záloh, které jsou uložené např na zálohovacím externím disku.

Vzhledem k tomu, že soubory uložené na „flešce“ bývají často aktuální, tj. jsou to poslední verze souborů na kterých se pracuje, bývá ztráta dat na flash disku poměrně nepříjemná.

Chcete vědět

Obnova souborů z flešky u profesionálů

A proto jsme tu my. V MyBlueDay jsme specialisté na službu záchrana dat z flash disku, na kterém došlo z jakékoliv příčiny ke ztrátě souborů.

Dokážeme obnovit soubory nejen v banálním případě, jako je omylem naformátovaný flash disk nebo náhodou smazané soubory na flash, ale jsme špičkově vybaveni pro obnovu z elektro-mechanicky (fyzicky) poškozené flešky (vadný řadič + paměťové bloky). Taková usb paměť bývá zcela nedostupná a nelze s ní žádným způsobem v běžných podmínkách pracovat.

Záchrana dat z flash paměti provedená v MyBlueDay - záchrana a obnova dat poskytuje jistotu, že bude pro návrat vašich digitálních dokumentů uděláno absolutní maximum.


Potřebuji zachránit data z flash disku. Mohu vás požádat o pomoc?

Jistě! Naši kvalifikovaní technici se specializací na záchranu dat udělají vše pro rychlou a bezpečnou obnovu vašich dokumentů z flash disku. Nabízíme několik variant služeb záchrany dat v závislosti na prioritě podle požadavku zákazníka. Služba obnova dat z flashdisku je k dispozici pro každý typ usb paměti, všech výrobců a libovolné typy souboru.

V případě, že chcete mít jistotu profesionálního přístupu který zaručí ideální prognózu návratu vašich ztracených dat, svěřte obnovu dat na flash specialistům. V MyBlueDay se dlouhodobě specializujeme na službu obnova dat z flash disků a ostatních typů digitálních nosičů dat. Řešíme jak banálnější případy softwarové ztráty dat, tak především závažné elektro/mechanické závady.
V případě potřeby a zájmu o obnovu dat nás kdykoliv kontaktujte na našich NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150 nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.