Profesionální záchrana dat ze serveru, nedostupného RAID diskového pole, NAS úložiště.

Obnova dat ze serveru a síťového úložišťě NAS

Ztráta dat a souborů související se selháním použitého hardware, případně lidskou chybou, patří v oblastech, které využívají serverová řešení pro ukládání a distribuci dat mezi velmi frustrující a stresující situace. O ekonomické stránce věci se jistě není nutné zmiňovat.

V MyBlueDay máme mnohaleté zkušenosti s řešením komplikovaných stavů jako je obnova dat ze souborových serverů, záchrana dat ze serverů aplikačních nebo získávaní konfiguračních a klientských dat uložených na webserveru. Naši specialisté obnovují soubory z nepřístupných virtualizovaných strojů nebo síťových úložišť NAS v libovolné RAID konfiguraci. Čtěte více: chybové hlášky při selhání RAID, podrobné podporované konfigurace a systémy atp.

Víte, že v případech, kdy probíhá záchrana dat při poškození diskového pole, jsme schopni vytvořit fyzický nebo virtuální diskový prostor pro ukládání obnovených souborů až do kapacity cca 36TB?

V MyBlueDay nabízíme několik variant služeb obnova dat ze serveru v závislosti na prioritě podle požadavku zákazníka (např. expresní obnova dat). Tato služba je k dispozici pro téměř každý typ úložného systému, konfiguraci a vzniklou situaci:

Z jakého typu hardware probíhá v MyBlueDay záchrana dat na serveru

 1. Libovolná značka a model serveru, typicky korporátní HP,Lenovo/ IBM, Dell, s plnou podporou nativních dedikovaných nebo on-boardových řadičů
 2. tzv. zakázkové servery (vlastní sestavená řešení) z běžných komponent
 3. obnova dat z RAID všech konfigurací
 4. podpora serverových rozhraní SAS, SCSI, iSCSI, DAS, Fibre Channel
 5. záchrana virtuálních dat z prostředí VMWare a dalších virtualizovaných konfigurací
 6. řešíme následky veškerých příčin ztráty dat od logických po komplikované fyzické

U těchto typických příčin ztráty dat probíhá u MyBlueDay obnova dat ze serveru

 1. Spontánní fyzické selhání serverového disku nebo disků
 2. Fyzické poškození vyšší mocí, či živlem
 3. Vadné sektory na discích použitých v RAID poli
 4. Selhání použitého dedikovaného nebo on-board diskového řadiče
 5. Chyby v konfiguraci RAID pole, stavy po rebuildu
 6. nekorektní záměny hdd (hot-swap)
 7. Široké spektrum uživatelských chyb
 8. Logické chyby na úrovni použitého souborového systému

Záchrana dat na serveru probíhá na těchto primarně serverových systémech

 1. Platforma Microsoft Server ve verzích 2000, 2003 a 2008
 2. Windows Small Business Server
 3. Intel a non-Intel platformy UNIX, včetně Solaris, Linux, FreeBSD, UnixWare, SCO a další
 4. Novell NetWare (FAT & NSS)
 5. Apple Mac OS X Server
 6. Libovolný neserverový operační a souborový systém. Přehled podporovaných operačních systému z kterých probíhá standarně obnova dat

V případě, že chcete mít jistotu profesionálního přístupu který zaručí ideální prognózu návratu vašich souborů, svěřte obnovu dat specialistům. V MyBlueDay se dlouhodobě specializujeme na službu záchrana dat ze serveru a dalších typů digitálních nosičů dat. Řešíme jak případy logické ztráty dat (sw rozpad diskového pole), tak především závažné elektro/mechanické závady jedno či více disků obsažených v diskovém poli.
V případě potřeby a zájmu o obnovu dat na serveru nás kdykoliv kontaktujte na našich NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150 nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.