S o f t w a r o v é   p o š k o z e n í

Jednoduše smazaná data a soubory - intro

Smazaná data jsou fyzicky přítomna na médiu, pouze byl smazán záznam ve FAT nebo MFT (v případě FAT dochází k odstranění prvního písmena smazaného souboru). Obnova takovým způsobem ztracených dat zpavidla nebývá komplikovanou záležitostí a velice často lze sjednat obnovu pomocí běžně dostupného software pro obnovu dat.

Chcete vědět víc ? obnova smazaných souborů na disku - podrobnější informace, obnova smazaných fotek a videa na kartě, záchrana smazaných dat na flash

Zásadní podmínkou pro zachování dobré šance na zpětnou obnovu odstraněného souboru (souborů, složek, adresářové struktury) je zamezení jakéhokoliv zápisu na hdd (paměťovou kartu, flash disk), který hladaná data obsahuje. Je si třeba uvědomit, že již spuštění operačního systému (např. Windows) provádí masívní zápis (různé temp soubory, soubor virtuálni operační paměti, defragmentace na pozadí) do oblastí pevného disku, která by mohla obsahovat smazaná a nyní hledaná data.

Vymazali jste si omylem soubory a máte zájem o jejich obnovu? Popište nám Váš problém pomocí formuláře On.Line rychlé pomoci, nebo nás kontaktujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám médium doručte k bezplatné odborné diagnostice.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.