Záchrana a obnova smazaných dat na flash disku

Smazali jste si omylem nebo nešťastnou náhodou jakákoliv data na usb flash disku? V MyBlueDay vám zachráníme smazané soubory na flash disku a to v ideálním případě se 100% úspěšností.

Obnova smazaných dat na flash disku zahrnuje případnou dorekonstrukci do původní adresářové struktury, tak, jak byla data na flash disku uložena původně.

Záchrana a obnova smazaných dat z flash disku
Obr.1: Ilustrace schematicky zobrazuje způsob uložení dat (u flash disků typicky FAT32, vyjímečně NTFS nebo exFAT) na nosiči. Je-li novým zápism zasažena oblast fyzického uložení smazaného souboru, může být obnova dat u některých typů souborů komplikovaná až nemožná.

Pokud máte smazaná data na flash disku a potřebujete je získat zpět, je naprosto nezbytné dodržet toto pravidlo: od okamžiku, kdy ztrátu zjistíte, flash disk ideálně nepoužívejte, rozhodně na něj neukládejta žádná data

Obnova smazaných dat na flash disku zahrnuje dále dohledávání všech běžných typů souborů. Čtěte více: podporované typy souborů.

Nechcete o své smazané soubory na flash paměti přijít nebo riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám flash disk doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.