Záchrana smazaných fotek a videa na paměťové kartě

Smazali jste si omylem fotky nebo videa na paměťové kartě ve foťáku nebo videokameře? V MyBlueDay vám zachráníme smazané fotky nebo smazané video a to v ideálním případě se 100% úspěšností. Ideálním příadem se rozumí situace, kdy po smazání fotek nebo videa nedojde k dalšímu zápisu na paměťovou kartu. To znamená, že se na kartu již nefotilo, nebo na se na ní neukládalo video.

Chcete vědět víc? Čtěte obnova smazaných fotek na kartě

Mimo obnovu smazných fotek běžného formátu *.jpg se specializujeme na recovery obrazových souborů, všeobecně nazývaných "RAW" (z angl. raw, což znamená surový nebo nezpracovaný). RAW je soubor obsahující buď vůbec nebo minimálně zpracovaná data ze snímače digitálního fotoaparátu (zpravidla DSLR). RAW není přímo souborový formát, ale spíše třída souborových formátů, protože každý výrobce aplikuje odlišný formát RAW souborů. Každý z RAW formátů má svoji extenzi (příponu) v názvu souborů, podle které ho je možné identifikovat.

Zajišťujeme profesionální podporu pro formáty smazané fotky formátů Nikon *.nef; Canon *.crw, *.cr2; Pentax *.pef, *.pex; Olympus *.orf; Sony *.arw, *.sr2, *.srf; Adobe *.dng; Sigma *.x3f; Fuji *.raf; Hasselblad *.3fr; Minolta *.mrw.

Nechcete o své smazané fotky definitivně přijít a riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.