Odeslání požadavku na bezplatnou diagnostiku

Potřebujete obnovit ztracená data? Chcete vědět jak je závada nebo ztráta dat závažná? Chcete znát přesnou cenu za úspěšně provednou záchranu dat?

Každé paměťové zařízení* na kterém došlo ke ztrátě dat v důsledku lidské chyby nebo náhlým selháním zařízení jako takového je možné doručit k provedení bezplatné diagnostiky.

Standartní bezplatná diagnostika je vyhotovena nejpozději do 48 hodin od doručení, expresní diagnostiku lze vyhotovit do 2-3 hodin od doručení.

Vyplnění tohoto formuláře NENÍ PODMÍNKOU pro odeslání paměťového zařízení k provedení bezplatného posouzení. Zařízení je možné doručit ihned a libovolným způsobem na servisní pracoviště.

*) Pojmem "paměťové zařízení" chápeme jakýkoliv nosič digitálních dat. Mezi typické patří interní harddisk, externí disk, paměťová karta, usb flash disk, SSD, síťové úložiště NAS, dedikované RAID systémy atp.

Chcete nám popsat detaily? Využijte podrobného formuláře !

KONTAKTNÍ INFORMACE (Všeobecné)
Kontaktní osoba
Ulice a č.p.
Město
 PSČ
Stát
Telefon
Mobilní telefon
Email
ZAŠKRTNĚTE CHCETE-LI VLOŽIT FIREMNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE  
Název společnosti
IČO
DIČ
Fakturační adresa
Partnerské ID
INFORMACE O NOSIČI
Typ média (nosiče)
Výrobce a model
Kapacita v GB
NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE VYPLŇTE MAXIMÁLNĚ PODROBNĚ
Jak došlo k závadě a jak se projevuje
Priorita
   
OCHRANA PROTI SPAMU A NEŽÁDOUCÍMU ODESLÁNÍ

při nečitelnosti změnit obrázek
 Opište prosím znaky

Po odeslání vyplněného formuláře vám bude ihned přidělen identifikátor vašeho dotazu. Odeslání tohoto formuláře je zcela nezávazné a řídí se pravidly o ochraně osobních a obchodních dat. Tato stránka je zabezpečná a veškerá komunikace je šifrována.


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.