Odeslání požadavku na bezplatnou diagnostiku

Potřebujete obnovit ztracená data? Chcete vědět jak je závada nebo ztráta dat závažná? Chcete znát přesnou cenu za úspěšně provednou záchranu dat?

Každé paměťové zařízení* na kterém došlo ke ztrátě dat v důsledku lidské chyby nebo náhlým selháním zařízení jako takového je možné doručit k provedení bezplatné diagnostiky.

Standartní bezplatná diagnostika je vyhotovena nejpozději do 48 hodin od doručení, expresní diagnostiku lze vyhotovit do 2-3 hodin od doručení.

Vyplnění tohoto formuláře NENÍ PODMÍNKOU pro odeslání paměťového zařízení k provedení bezplatného posouzení. Zařízení je možné doručit ihned a libovolným způsobem na servisní pracoviště.

*) Pojmem "paměťové zařízení" chápeme jakýkoliv nosič digitálních dat. Mezi typické patří interní harddisk, externí disk, paměťová karta, usb flash disk, SSD, síťové úložiště NAS, dedikované RAID systémy atp.


KONTAKTNÍ INFORMACE (Všeobecné)
Kontaktní osoba
Ulice a č.p.
Město
 PSČ
Stát
Telefon
Mobilní telefon
Email
ZAŠKRTNĚTE CHCETE-LI VLOŽIT FIREMNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE  
Název společnosti
IČO
DIČ
Fakturační adresa
Partnerské ID
INFORMACE O NOSIČI
Typ média (nosiče)
Typ pole
Výrobce disku
Model zařízení
Operační systém
Souborový systém
Rozhraní
Počet partition (diskových oddílů)
Typ paměťové karty
Upřesněte typ RAID pole, použité disky a jejich rozhraní, OS, souborový systém, použitý řadič, atd.
Kapacita v GB
Sériové číslo (SN)
Je zařízení detekováno pod BIOS?
Domníváte se, že se HDD točí?
Popište povahu závady a stav nosiče
Pokud se HDD točí, ozývají nestandardní zvuky?
Byl disk fyzicky otevřen
Je možné disk případně otevřít(vždy po schválení)
Je disk v záruce
NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE VYPLŇTE, CHCETE-LI COKOLIV UPŘESNIT
Jak došlo k závadě a jak se projevuje
Která data jsou pro vás důležitá (výběr, všechna - důležité v případě, že poškození záznamových ploten nedovolí vytvořit kompletní binární obnovu.
Priorita
   
OCHRANA PROTI SPAMU A NEŽÁDOUCÍMU ODESLÁNÍ

při nečitelnosti změnit obrázek
 Opište prosím znaky


Po odeslání vyplněného formuláře Vám bude ihned přidělen identifikátor Vašeho dotazu. Odeslání tohoto formuláře je zcela nezávazné a řídí se pravidly o ochraně osobních a obchodních dat. Tato stránka je zabezpečná a veškerá komunikace je šifrována

 Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.