Osobní doručení zakázky v Praze

Příjem a výdej poškozených médií je zajištěn na níže uvedené adrese. Bezplatná diagnostika disku a jakéhokoliv jiného nosiče dat která předchází vlastní službě záchrana dat je prováděna zpravidla v den doručení, v komplikovaných případech do 24 hodin od odručení. V naléhavých případech do dvou hodin od dodání (expresní diagnostika).

MyBlueDay ! (c/o Barrington s.r.o.)
Prokopovo nám. 8
PRAHA 3 - ŽIŽKOV 130 00

Příjem a výdej:
Pondělí až Pátek 10.00 - 17.30
Telefon NONSTOP24: +420 722 150 150
Telefon: +420 728 150 150
Email:
GPS souřadnice Loc: 50°5'11.46"N,14°27'5.54"E
ukázat na mapě ZDE (otevře se v novém okně)

Při přebírání poškozeného média s Vámi personál provede standardní předávací postup, při kterém bude vytvořen předávací protokol, obsahující veškeré náležitosti. Není vyžadována žádná záloha ani jiná platba předem. Diagnostika je neinvazivní, nedestruktivní, tj. probíhá pouze na základě měření. Dodané médium není otevíráno, není na něj zapisováno, ani není jinak pozměňováno. Zůstává zcela v původním stavu!

Informace pro mimopražské zákazníky: vzhledem k úzce specializovanému zaměření, zajišťujeme službu záchrana dat a obnova dat z poškozených médií oblast celé České republiky a Slovenska. Nemůžete nám doručit médium osobně? Jak bezpečně zaslat poškozené médium.

Jak se k nám dostanete pěšky a pomocí MHD?

Nejsnadněji se dostanete na místo z centra Prahy pomocí tramvajových linek 9, 5 a 26. V opačném směru lze použít stejných linek. Výstupní stanicí je zastávka 'Lipanská' (mezi Olšanským nám. a Husineckou). Po výstupu z tramvajové linky se na Prokopovo náměstí dostanete Chlumovou ulicí (prudce z kopce) po cca třech minutách chůze. Taktéž lze využít autobusových linek č. 133, 136 nebo 137 s výstupní zastávkou Tachovské náměstí. Od zastávky cca 2 minuty chůze ulicí Chlumova.

Jak nejlépe automobilem?

Nejrychlejší způsob dobravy směrem od centra je přes křižovatku 'U bulhara' směr Husitská ulice (ve směru Koněvova, Ohrada). Po podjetí železničního viaduktu pokračovat Husitskou ulicí až k první světelné křižovatce. Po projetí křižovatky v rovném směru (tj. pokračovat Husitskou ulicí) zabočte první ulici do prava (Chlumova ul.). Přímo na Prokopově náměstí jsou k dispozici místa k parkování.

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.