Flash disk ("fleška") obsahuje divně pojmenované soubory a složky, soubory ani složky nejdou otevřít

Pokud se na usb flash disku, který obsahuje libovolná data náhle objeví podivně nazvané složky (adresáře) nebo přímo soubory (tzv. rozsypaný čaj), a navíc má často takový soubor nesmyslnou velikost, pak je velmi pravděpodobné, že se jedná o problém zvaný poškozený souborový systém na flash disku (flashce).

Špatně pojmenované složky na flash paměti
Obr.1: Na obrázku je zřejmé nesprávné zobrazení adresářové struktury na paměti. Některé složky nemají žádné atributy, jako například datum změny, vytvoření ap. Jedná se o typický příznak poškozeného souborového systému na flash disku (flashce).

Složku nebo soubor nejde otevřít
Obr.2: Pokud flash disk obsahuje takto nesmyslně pojmenované složky a soubory, není je možné otevřít ani k nim jinak přistoupit. Zpravidla skončí pokus o otevření takovou, nebo obdobnou hláškou.

V MyBlueDay probíhá obnova dat z flash disku s poškozeným systémem souborů s vynikajícími výsledky, a pokud nebylo na paměť následně jakkoliv zapisováno, je šance na obnovu původních souborů a v ideálně původní adresářové struktuře maximální. Čtěte více: obnova adresářové struktury. Při obnově dat z flash paměti podporujeme veškeré typy flash pamětí všech kapacit.


Nechcete o své fotky a videa definitivně přijít nebo riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.