Podpora typů souborů při obnově dat

Při obnově dat je maximální prioritou rekonstrukce původní adresářové struktury, včetně veškerých běžných i nativních typů souborů. To jednoduše znamená, že cílem je obnovit veškerá data, bez ohledu na jejich charakter a typ. A to lze vždy, je-li možné obnovit původní adresářovou strukturu. Proto je zcela nezbytné, vždy a za všech okolností zamezit zápisu dat na médium [pevný disk, pamětová karta, flash paměť].


Obnova souborů po přepisu

Obnova souborů po přepisu, tj. například po instalaci nového operačního systému na pevném disku, nebo v případě nafocení nových fotografií na naformátovanou paměťovou kartu, je vždy velmi individuální záležitostí a záleží na densitě přepisu. Opět platí, ukončit zápis na postižené médium, čím dříve, tím lépe. Např. v případě instalace operačního systému, instalační proceduru ukončit vypnutím stroje ze sítě. I v těchto případech je však často možné obnovit původní soubory, jako dokumenty, fotografie, uloženou poštu ap.


Obnova souborů bez možnosti rekonstrukce adresářové struktury

V případech, kdy již není možné dohledat informace o původní adresářové struktuře, existuje možnost dohledání jak běžných typů souborů např.: Microsoft Word *.doc, *docx; Microsoft Excel *.xls, *.xlsx; Microsoft PowerPoint *.ppt, *.pptx; Microsoft Outlook *.pst; soubory kancelářského balíku OpenOffice; Adobe Acrobat *.pdf; řadu bitmapových grafických formátů jako např. JPEG *.jpg; TIFF *.tif; CorelDraw *.cdr; Adobe Illustrator *.ai, Adobe Photoshop *.psd; Adobe InDesign *.indd; multimediální soubory jako MPEG3 *.mp3; MPEG1,2,4 *.mpg, *.mpeg; kontejnery AVI *.avi, Apple QuickTime *.mov; soubory AVCHD *.mts; mts2 ... tak i dalších více než 400 typů souborů.

Naší velice úzkou specializací je obnova souborů, všeobecně nazývaných "RAW", které vznikají jako výstup ze snímacích čipů zejména digitálních zrcdlovek. Zajišťujeme profesionální podporu pro formáty Nikon *.nef; Canon *.crw, *.cr2; Pentax *.pef; Olympus *.orf; Sony *.arw, *.sr2, *.srf; Adobe *.dng; Sigma *.x3f.


Víte, že obnovu dat z poškozených paměťových karet řešíme ve spolupráci se serverem Photograph.cz? Chcete vědět více? Popište nám Váš problém pomocí formuláře On.Line rychlé pomoci, nebo nás kontaktujte na nonstop lince 722 150 150Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.