S o f t w a r o v é   p o š k o z e n í

Zformátovaný disk

Ztracená data mohou byt fyzicky přítomna na médiu, pouze mohl být smazán záznam v ve FAT nebo MFT. Dále záleží na způsobu zformátování(např. rychlé vs. pomalé vs. Low-Level), na konkrétním souborovém systému a na jeho zabezpečení. Často lze sjednat nápravu pomocí běžně dostupného software pro obnovu dat.

V zásadě platí, že v případech, kdy nedošlo k dalšímu zápisu na postižený disk (např. nová instalace v případě harddisku) jsou prognózy kompletní obnovy velice příznivé.

Zformátovali jste si omylem hardddisk, paměťovou kartu nebo flash disk a máte zájem o obnovu dat? Napište nám pomocí formuláře On.Line rychlé pomoci, nebo nás kontaktujte na nonstop lince 722 150 150, nebo nám médium doručte k bezplatné odborné diagnostice.

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.