Záchrana a obnova dat z nafomátovaného externího disku

Naformátovali jste si omylem externí usb disk? Nezoufejte! Proběhl-li formát externího disku bežným způsobem (PC, notebooku, Mac), je pravděpodobnost obnovy kompletních dat původně uložených na externím harddisku v podstatě 1OO %!.


Mírně komplikovanější může být situace, kdy dojde ke zformátování v jiném zařízení. Typicky se může jednat o nafomátování externího disku v televizi, multimediálním přehrávači, nebo herní konzoli. Některé uvedené přístroje mohou po nafromátovaní externího disku na paměť zapsat určité množství dat, což může kompletní obnovu dat z externího disku komplikovat.


Nechcete o svá data na zformátovaném externím disku definitivně přijít nebo riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.