Harddisk vydává chrastivé zvuky - disk chrastí

Pokud harddisk chrastí, nebo vydává jiné netypické zvuky, je nutné počítat s tím, že je mechanicky vážně poškozený.

Poslechněte si! Chrastivý projev disku Toshiba
* u každého typu a modelu disku se může závada projevovat odlišně

Naše zkušenost s tímto typem zvukového projevu ukazuje zpravidla na velmi komplikované závady souvisejicí s těžkým poškozením plotny harddisku.

Z tohoto důvodu doporučujeme, harddisk, který vydává chrastivé zvuky v žádném případě netrápit dalším používáním ve snaze vyčíst z něj data v domácích podmínkách.

Máte poškozený harddisk a zajímá Vás obnova dat z disku? Nechcete riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.