Záchrana dat obnova dat z nafomátovaného disku

Naformátovali jste si omylem disk (hdd)? Nezoufejte! Proběhl-li formát disku bežným způsobem (PC, notebooku, Mac), je pravděpodobnost obnovy kompletních dat do původní adresářové struktury původně uložených na disku v podstatě 1OO%!.

Mírně komplikovanější může být situace, kdy dojde nejen ke zformátování, ale i k částečnému zavedení nového operačního systému. Ale i v těchto případech ja šance na obnovu původních souborů vynikající.


Svěřte obnovu svých dat profesionálům a mějte jistotu, že budete mít svá data zpět rychle a v pořádku. Kontaktujte nás kdykoliv na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.