MyBlueDay - kdo jsme a co děláme

MyBlueDay (dříve pod hlavičkou UPA) působí na trhu již od roku 1997. V počátcích byla její činnost zaměřena na vývoj a správu aplikací pro shromažďování a storage on.line obsahu a jeho další distribuci v on.line i off.line kanálech.

Do roku 1999 datujeme zaměření naší společnosti na řešení stavů spojených se ztrátami dat. Důvodem byla v té době naprosto neutěšená situace v tomto oboru v našem regionu. Existovalo několik málo "garážových čarodějů", ovšem vzhledem k tomu, že high-endové technologie byly a vždy budou velmi nákladné, úspěšnost obnovy dat s lokálním vybavením byla v komplikovaných případech, mírně řečeno mizerná.

V tomto období vznikla naše specializace na činnost, která se dá jednoduše shrnout jako: "Obnova dat z elektromechanicky poškozených nosičů, nebo ztracených nebo poškozených uživatelsky".

Trocha historie: Na populárním serveru Archive.org, který udržuje kopie webů, které již například dávno neexistují, jsme dohledali funkční otisk našich www stránek zabývající se obnovou dat z roku 2003 a 2004. Máte-li zájem, nahlédněte s námi do historie a přesvědčte se, že naše tradice v tomto oboru má skutečně hluboké kořeny.

MyBlueDay! - zkrátka špatný den s dobrým koncem

MyBlueDay! je obchodní název služby, kterou v roce 2003 založil Jakub Jelínek, a která se začala významně prosazovat především v segmentu profesionální záchrany a obnovy dat z poškozených paměťových zařízení. Námi využívané technologie jsou určovány průmyslovými standardy s množstvím vlastních postupů založených na mnohaleté zkušenosti a zaručující vynikající prognózy úspěšnosti.

V současné době patříme mezi absolutní špičku v technologickém vybavení a znalostně zkušenostním zázemí. Pro naše vážené klienty(*) zajišťujeme nepřetržitou podporu v případě ztráty dat na všech běžných úložištích, jako jsou interní a externí pevné disky, paměťové karty, flash disky, serverové disky, síťové disky, raid pole ap.

V našich řešeních využíváme špičkové produkty, ke kterým můžeme poskytnout řadu kvalitních referencí v České republice i v zahraničí. Vyvíjíme vlastní produkty MicroHardToolsTM, který využívají naši certifikovaní partneři (technická podpora). Využíváme produkty našich technologických partnerů DeepSpar, Atola a Acelab, kteří mají vedoucí postavení na celosvětovém trhu v segmentu data recovery.

(*)naše služby využívá jak privátní komerční i domácí sektor, tak řada státních institucí (reference). Každý náš zákazník má maximální oporu a ochranu v zákoně na ochranu osobních a obchodních dat, a dále v přísných interních předpisech o nakládání s daty (ochrana dat)

Fakturační údaje - pouze fakturace

Jakub Jelínek
Zeyerova alej 19
PSČ 162 00, Praha 6 - Břevnov
Tel: (+420) 722 150 150, (+420) 728 150 150
Č.j. Žo/0003948/98/Peš, Evid.č.310010-0394898
IČO: 6796 1916 DIČ: CZ7303270040


Zcela upřímně Vam přeji, abyste našich služeb nemuseli nikdy využít. Je to podobné, jako s lékařem. Raději nevidět, ale vědět, kam se obrátit, když jde do tuhého. A pokud se již do nesnází dostanete, věřte, že uděláme maximum, abychom Vám vrátili klidné spaní. Aby ten mizerný den, měl báječný konec.
za MyBlueDay, Jakub Jelínek, provozovatel a majitel  


Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.