Karta obsahuje divně pojmenované soubory a složky, fotky nelze otevřít, video nejde spustit

Pokud se na Vaší paměťové kartě, která obsahuje fotky nebo videa v jakémkoliv formátu objeví podivně nazvané složky (adresáře) nebo přímo soubory (tzv. rozsypaný čaj), navíc má často takový soubor nesmyslnou velikost, pak je velmi pravděpodobné, že se jedná o závadu zvanou poškozený souborový systém na kartě.

Špatně pojmenované složky na paměťové kartě
Obr.1: Na obrázku je patrné neskorektní zobrazení adresářové struktury na paměťové kartě. Některé složky nezobrazují žádné atributy, jako například datum změny ap. Jedná se o typický příznak poškozeného systému souborů na kartě.

Složku nebo soubor nejde otevřít
Obr.2: Pokud paměťová karta obsahuje takto nesmyslně pojmenované složky a soubory, není je možné otevřít. Zpravidla skončí pokus o otevření takovou, nebo podobnou hláškou.

V MyBlueDay probíhá obnova dat z karty s vynikajícími výsledky, a pokud nebylo na kartu následně jakkoliv zapisováno, je šance na obnovu fotek a videa maximální. Při obnově dat z karty podporujeme veškeré běžné formáty, jako SD, SDHC, SDXC, CF, MMC, xD, MS a jejich mini a mikro verze.


Nechcete o své fotky a videa definitivně přijít nebo riskovat případné zhoršování situace zbytečnou prodlevou nebo nevhodně zvoleným postupem? Pak s námi Váš problém kdykoliv konzultujte na NONSTOP24 linkách 722 150 150 a 728 150 150, nebo nám nosič doručte k bezplatnému posouzení stavu.


Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.