Oficiálně podporované paměové karty pro zrcadlovky Nikon

Nikon otestoval níže uvedené paměové karty a schválil jejich použití s určitými typy svých digitálních zrcdlovek D-SLR Nikon. Chcete-li zobrazit seznam prověřených a maximálně kompatibilních paměových karet s Vaší digitální zrcadlovkou Nikon, zvolte model fotoaparátu v seznamu uvedeném níže.

Kompatibilní paměové karty pro zrcadlovky Nikon

Ostatní značky paměových karet CF Compact Flash nebo Secure Digital SD / SDHC mohou v zrcadlovkách fungovat, ale společnost Nikon nezaručuje maximálně spolehlivý provoz. Pokud používáte ve své zrcadlovce Nikon paměovou kartu, která není uvedena v seznamu kompatibilních s daným zařízením, ověřte si u výrobce informace o kompatibilitě.

Společnost Nikon doporučuje používat schválené paměové karty pro minimalizaci možných problémů.

Pokud není uvedeno jinak nejsou karty formátu MultiMediaCard (MMC) dopručovány.

Chcete vědět více? Další informace o obnově dat z paměové karty. Obnova dat za paměové karty Secure Digital SD/SDHC, CompactFlash CF, Memory Stick DUO/PRO/HG

Nikon D3S
Nikon D300s (CF Compact Flash)
Nikon D300s (Secure Digital SD / SDHC)
Nikon D3000
Nikon D3100
Nikon D5000
Nikon D5100
Nikon D7000
Nikon D700
Nikon D90
Nikon D60
Nikon D3 D3x D300
Nikon D40x
Nikon D200 D2Xs
Nikon D80
Nikon D40
Nikon D2Hs do 512MB
Nikon D2Hs přes 512MB
Nikon D70 D70s do 128MB
Nikon D70s nad 128MB
Nikon D70 nad 128MB
Nikon D50


Došlo na Vaší paměové kartě ke ztrátě dat? Chcete vědět, co je důvodem ztráty, jaká je šance na obnovu dat a kolik by obnova dat stála? Pravidlo č.1: Kartu netrápit dalším provozem, neotvírat. Doporučujeme doručit nám médium ihned zaslat nebo osobně doručit k bezplatné diagnostice.


Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměového čipu u elektronických závad.