Obnova dat z HD

Obnovu dat provádíme u následujících typů harddisků.

Běžné typy 3.5" které disponují rozhraním PATA (neboli ATA) a SATA použité jako interní disk v PC nebo Mac, externí disk (hd) (připojitelný pomocí USB nebo FireFire), nebo disky použité pro zvláštní účely (telefonní ústředny, NC stroje ap.) od následujících výrobců: Seagate, Western Digital, IBM, Hitachi, Samsung, Fujitsu, Quantum, Maxtor.

Standardní typy 2.5" s rozhraním ATA (MiniATA), SATA, eSATA, USB použité jako interní disk v notebooku (laptop), netbooku, externí disk (tzv. USB externí disk), nebo HD použité pro zvláštní účely (NC stroje, hudební nástroje ap.) od následujících výrobců: Toshiba, Seagate, Western Digital, IBM, Hitachi, Samsung, Fujitsu.

Serverové disky s vysokými otačkami (10.000-15.000RPM), typy harddisků s rozhraním Serial Attached SCSI (SAS), SCSI Ultra320, SCSI Ultra640. Mezi typicky řešené patří Seagate Cheetah, Maxtor Atlas, WD Raptor a Velociraptor.


Záchrana dat z disku patří mezi prioritní službu, kterou naše společnost nabízí již od roku 1998. Za toto, v tomto oboru dlouhé období, jsme zpracovali dlouhou řadu poškozeních médií rozmanitých dostupných typů a modelů. Díky tomu jsme byli schopni vytvořit velmi obsáhlou zkušenostní a modelovou bázi, která nám za pomoci vlastních sofistikovaných postupů a zakoupených špičkových technologií dovoluje dosahovat vynikající úrovně práce se všeobecně vysokou prognózou obnovy dat.

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.