Western Digital My Book s USB 3.0

Kategorie: Externí disky Western Digital Datum: 18.1.2010

Má rozměry 165 (výška) x 135 (délka) x 48 (šířka) mm a hmotnost 1,18 kg. Design tohoto disku je podobný knize, přítomné je rozhraní USB 3.0, nicméně je samozřejmě schopný pracovat i s USB 2.0. Přichází v kapacitách 1 TB a 2 TB.

„Zákazníci již nemusí čekat na technologii, aby udržela krok s jejich nápady. S novým rychlým diskem My Book 3.0 dostanou kupující rychlost potřebnou pro náročnou editaci videa, animací nebo práci s grafikou,“ sdělil Dale Pistilli viceprezident marketingu společnosti Western Digital.Klíčová slova neboli t(A)gy:   western digital, my book, usb 3.0, usb, mybook, wd,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.