Software pro zálohování dat - freeware

Paragon Hard Disk Manager
S tímto nástrojem můžete snadno spravovat své diskové oddíly. Pomůže s formátováním, změnou velikosti, spojováním i rozdělováním. Umí obnovovat smazané oddíly a navíc jej lze využívat i jako zálohovací program. Součástí programu je i boot manažer a vypalovací program.
Stáhnout software Paragon Hard Disk Manager

Seagate Disc Wizard
Vynikající program určený ke správě diskových oddílů. Je založen na známém produktu od společnosti Acronis. Umožní vám klonovat, disk, měnit diskové oddíly, zálohovat je a ze záloh zpět obnovovat. Se zálohami lze pracovat i díky speciálně vytvořenému bootovacímu médiu. Program je zdarma dostupný pro majitele interních nebo externích pevných disků Seagate/Maxtor.
Stáhnout software Seagate Disc Wizard

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.