Každý den se setkáváme s mnoha případy ztráty dat, z nichž mnohé mohou být považovány za téměř modelové. Proto vám některé z nich Vám ve formě otázek našich zákazníků a odpvědí předkládáme. Čtěte více: problémové stavy související s pevnými disky


Obnova dat z nového usb disku

Mám externí disk pouze několik týdnů starý. Nyní se nemůžu dostat ke svým datům, která jsou na disku uložená. Na disku jsou videa rodiny za posledních několik let. Je možné, aby se takto nový harddisk takto rozbil. Je šance, že dostanu svá videa a fotografie zpět?Zálohu nelze podceňovat ani u nových disků

To, že dojde k závadě poměrně nového harddisku (obnova dat z externího disku) je bohužel zcela běžné. Z tohoto důvodu je nutné předpokládat vznik libovolného problému a nutně provádět pravidelnou zálohu dat. To, jaká je šance na obnovu dat lze určit po fyzicky provedené diagnostice disku. Všeobecně však platí, že spektrum řešitelných stavů je velmi široké. Důležité ovšem je, postižený harddisk přestat používat ihned po prvních projevech nestandardního chování. Tím se může prognóza obnovy dat výrazně zvýšit. Dobrá zpráva je, že pro obnovu specifických video a foto formátů disponujeme postupy, které umožňují obnovu dat s maximální výtěžností.


Potřebujete pomoci ? Pokud se domníváte, že zde popisovaná situace by se mohla týkat i vašeho problému souvisejícího se ztrátou dat, a obnova dat je pro vás důležitá, kontaktujte nás kdykoliv na NONSTOP24 lince 722 150 150.Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.