Jak také může probíhat obnova dat z karty

Kategorie: USB paměti Pamětové karty Datum: 11.2.2011

Všeobecně panuje povědomí, že z paměťové karty, která je vadná elektricky nebo mechanicky, tj. je zcela nepřístupná, nereaguje, není ji možné naformátovat, není viditelná v aplikacích pro obnovu dat, tedy že z takové karty již není možné data obnovit. Faktem je, že fotolaby, pc servisy, případně firmy specializující se na mnoho typů servisních činností, tedy bez úzké specializce na problematiku obnovy dat v žádném případě nedisponují technikou a technologiemi, umožňující obnovu dat z elektro/mechanicky poškozených čipových nosičů, jako jsou paměťové karty nebo usb flash disky.

 Klíčová slova neboli t(A)gy:   paměťová karta, usb flash disk,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.