Kingston uvádí na trh flash disky s kapacitou až 1 TB

Kategorie: USB paměti Datum: 30.11.2013

S novým flash diskem Kingston DataTraveler HyperX Predator už není třeba nad přenášením dat přemýšlet - extrémní kapacita 1 TB vám dovolí nosit s sebou prakticky vše - od filmů po tisíce fotek. Kapacita disku se odráží v jeho (na flash disk poměrně velkých) rozměrech - má 89 x 27 x 21 mm.

Bytelná novinka  s rozhraním USB 3.0 má kromě vysoké kapacity také slušné přenosové rychlosti. Rychlost čtení dosahuje až 240 MB/s, rychlost zápisu až 160 MB/s. Kovové pouzdro disku je posuvné, na těle pak najdete ještě kroužek na klíče.

1TB flash disk Kingston DataTraveler HyperX Predator prozatím není na našem trhu dostupný očekávaná dostupnost je koncem února 2013.

 Klíčová slova neboli t(A)gy:   flashdisk, flash disk, kingston,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.