Kompaktní fotoaparát Fuji Finepix X100 s podporou SDHC UHS-I - test zápisu

Kategorie: Rady a návody Pamětové karty Datum: 11.2.2011

Na trh se dostal po dlouhém čekání kompaktní fotoaparát Fuji Finepix X100, který disponuje v malém kovovém těle snímačem ve formátu APS-C, pevným objektivem s ohniskovou vzdáleností 35mm (přepočteno na fullframe, crop 1.5) se světelností f/2.0 a podporou paměťových karet ve formátu SDHC, SDXC v režimu UHS-I.

Zpracovali jsme malý test, zaměřený na praktické a fyzické rychlosti zápisu fotoaparátu Fuji X100 na tři běžně dostupné vysokorychlostní paměťové karty.

Pokračujte na článek: Fuji Finepix X100 - test - časy zápisu na paměťové karty SDHCKlíčová slova neboli t(A)gy:   sdhc, uhs i, fuji, finepix, x100, x 100, sandisk, kingston,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.