Verbatim začíná s 2,5palce a 3,5palce externími disky

Kategorie: Externí disky Harddisky Datum: 12.10.2008
Společnost Verbatim rozšiřuje své produktové portfolio o externí přenosné pevné disky. Nové harddisky ve formátu 2,5" a 3,5", které poskytují úložný prostor 120 až 1TB, jsou uváděny na trh v průběhu října.

Externí 2,5" a 3,5" pevné disky nabízejí uživatelům velmi jednoduché řešení pro zálohování dat z notebooku nebo PC. Praktická funkce plug & play umožňuje okamžité použití bez nutnosti instalace. Pokud nebudete chtít provádět kopírování dat manuálně, budete moci využít i dodávaný zálohovací software "Bounce Back Express", jenž vaše data zaarchivuje automaticky podle vašeho nastavení.

Na trh s pevnými disky se dostal Verbatim celkem snadno, provedl totiž akvizici společnosti SmartDisk Corporation, která měla nemalé postavení na trhu s pevnými disky v USA. V budoucnu Verbatim předpokládá, že svou pozici na trhu ještě více upevní.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   verbatim, externí, externí harddisk, Bounce Back Express,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.