Verbatim 3.5palce NAS HDD s úložnou kapacitou 500 GB

Kategorie: Externí disky Síťové disky Harddisky Datum: 12.10.2008
Díky pevnému disku 500 GB NAS (Network Attached Storage) nabízí Verbatim prostředek, jak využít úložné zařízení v lokální síti s několika počítači. Ovladač SOHO NAS lze připojit k počítači prostřednictvím USB nebo síťového připojení (Ethernetu). Pevný disk NAS je proto vhodný coby multimediální centrum, zejména v malých firmách nebo při využití v domácnosti. Předinstalovaným softwarem je Samba pro PC a Apple Bonjour pro Mac. Pevný disk NAS by měl být vhodný i jako centrální záložní řešení nebo jako "tiskový server" - pokud je připojen ke sdílené USB tiskárně.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Verbatim, NAS, 500GB, Network Attached Storage, samba, tiskový server,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.