Maxtor OneTouch II Small Business Edition

Kategorie: Maxtor Harddisky Datum: 31.1.2009
Pracujete s informacemi, o které nechcete přijít? Pak vás zaujme Maxtor OneTouch II externí pevný disk pro rozhraní USB 2.0. Nabízí kapacitu 200 GB a chytrý zálohovací systém typu klient/server. Jedná se o cenově dostupné kompletní řešení pro správu záloh. Uživatel se ve výsledku nemusí prakticky o nic starat. Pouze malá ikonka v rohu jej může informovat, že poslední záloha proběhla úspěšně. Systém podporuje i kompresi, při jejímž využití lze na disk zálohovat přibližně 300 GB. Záleží na typu dat. Výhodou řešení je i fakt, že pracuje síťově a nabízí užitečné služby (např. časově nastavené zálohování, zálohy změněných verzí souborů atd.). Nevýhodou je nutnost operačního systému Windows Pro 2000 nebo Pro XP a na straně serveru instalace Windows Server 2000 či 2003.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Maxtor, OneTouch, II, Small Business Edition, OneTouch II, ,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.