Maxtor MaxLine Plus II 7Y250P0

Kategorie: Maxtor Harddisky Datum: 22.1.2009
Na rozdíl od produktu Maxtor MaxLine II přísluší model 7Y250P0 k výkonově vyšší řadě. Spadá do série MaxLine Plus II. Produkt 7Y250P0 disponuje hnacím motorkem, který žene datové plotny rychlostí 7 200 otáček za minutu, a samozřejmě i vyrovnávací pamětí o standardní kapacitě osm megabajtů. Společné má naopak komunikační rozhraní ATA/133 (paralelní ATA UDMA 6), napájecí konektor Molex a tradiční přepínače pracovního režimu (jumpery). Produkt nabízí kapacitu 250 GB. Uvnitř zařízení se nalézají tři rotující plotny a šest čtecích/zapisovacích elektromagnetických hlaviček.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Maxtor, MaxLine, Plus, II, 7Y250P0, MaxLine Plus II,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.