MAXTOR MAXLINE III

Kategorie: Maxtor Harddisky Datum: 2.2.2007

Nové vysokokapacitní disky MaXLine III představila firma Maxtor. Tyto disky s rozhraním SATA mají vyrovnávací paměť s kapacitou 16MB a jsou navrženy pro podnikové využití. Střední doba bezporuchovosti (MTTF) totiž vykazuje hodnotu 1 milion hodin. Nové funkce SATA II dovolují vlastní implementaci řazení příkazů (NCQ), disky mají kapacitu až 300GB a 7200 ot./min. Navíc používají technologii Maxtor MaxCommnad, takže jsou ideální pro ukládání dat u aplikací typu midline a nearline, mezi které patří fixed-content storage a zálohování z disku na disk.
Nové funkce SATA II zajišťují diskům MaXLine III výkon a dovolují jejich využití v prostředí síťového ukládání dat. Disky Maxtor MaXLine III obsahují tři diskové plotny. Modely SATA jsou v současné době testovány a na trhu se objeví v příštím čtvrtletí. Modly ATA/133 budou následovat. Na disk se vztahuje tříletá záruční lhůta.Klíčová slova neboli t(A)gy:   maxtor, maxline,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.