SAMSUNG A 0,85PALCOVé DISKY

Kategorie: Samsung Harddisky Datum: 5.2.2007
Zatím jediná firma nabízí disky s velikostí plotny 0,85 palce. Je jí Toshiba, která už by dokonce měla mít v nabídce 4GB model, ale ještě v tomto roce by jí měla vyrůst konkurence v podobě 0,85palcového disku od Samsungu. Ve třetím čtvrtletí by tento korejský výrobce všeho možného měl nabídnout tyto miniaturní disky také s kapacitou 4 GB. Samsung je tak po Toshibě jedinou firmou, která se rozhodla vyrábět disky menší než jeden palec. Ostatní konkurenti se vrhli na jednopalcové disky. Jde o firmy Hitachi, Seagate, Cornice, Western Digital, MagicStor a letos ještě přibude Fujitsu.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   samsung, 0.85palce, harddisk,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.