Western Digital Caviar SE WD2000JD

Kategorie: Western Digital Harddisky Datum: 22.1.2009
Společnost Western Digital úspěšně prodává své pevné disky více než dvacet let. Zkušeností má skutečně požehnaně. Jedním z jejích produktů je i pevný disk Western Digital Caviar SE WD2000JD. Zařízení komunikuje s počítačem pomocí rozhraní SATA (revize 1). Maximální teoretická propustnost dat po sériové sběrnici činí 1,5 GB/s. Pro lepší srovnání s propustností paralelního ATA lze rychlost (ne zcela přesně) přepočítat na cca 150 MB/s. Produkt obsahuje standardní SATA datový a SATA napájecí konektor. Pro uživatele, kteří nevlastní redukci na SATA napájecí konektor, je připravena i starší napájecí zdířka Molex (Legacy Power). Z výkonového hlediska představuje WD2000JB průměrný produkt.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Western, Digital, Caviar, SE, WD2000JD, Western Digital, Caviar SE,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.