Western Digital Caviar RE WD2500SD

Kategorie: Western Digital Harddisky Datum: 22.1.2009
Produkt Western Digital s označením Caviar RE WD2500SD je svému kapacitně menšímu příbuznému (WD1600SD) podobný jako vejce vejci. Samozřejmě s tím rozdílem, že WD2500SD má vyšší datovou kapacitu (250 GB). Po vytvoření oddílu typu NTFS zbude k využití 232,88 GB. V útrobách pevného disku lze najít tři datové plotny, které motorek žene rychlostí 7 200 otáček za minutu. Čtení a zápis zabezpečuje šest datových hlaviček. Maximální propustnost sběrnice SATA činí 150 MB (1,5Gb/s). Kapacita vyrovnávací paměti dosahuje standardní kapacity 8 MB. Ohledně výkonu disku lze říci totéž, co v případě příbuzného produktu WD1600SD standardní výkon.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Western, Digital, Caviar, RE, WD2500SD, Western Digital, Caviar RE,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.