Western Digital AV-GP 2TB

Kategorie: Western Digital Harddisky Datum: 22.3.2009
Společnost Western Digital se rozhodla přinést na trh nový model velkokapacitních pevných disků s celkými 2 TB prostoru. Disky se staly součástí rodiny AV-GP, která je zaměřena na set top boxy, DVD přehrávače a také kamerové systémy.

2TB AV-GP se připojuje přes standardní rozhraní SATA 3 Gbps, obsahuje 32 MB vyrovnávací paměti a díky funkci SilkStream má zajistit hladké a nepřerušované přehrávání až 12 video HD streamů najednou. Dále se tu uplatní technologie GreenPower, díky níž se má podstatně snížit spotřeba (až o 40 procent v porovnání s konkurencí, tedy dle údajů WD).


Klíčová slova neboli t(A)gy:   Western Digital, AV GP, 2TB,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.