WESTERN DIGITAL WD400BB-00AUA1

Kategorie: Western Digital Harddisky Datum: 31.1.2009
Pevný disk osvědčené stáje Western Digital v tomto případě s 7 200 otáčkami za minutu. Pevný disk společnosti Western Digital je vybaven dvěmi plotnami o celkové kapacitě 40 GB. Rychlost otáček je dnes již běžných 7 200 ot./min, což ve spojitosti s hustotou záznamu 20 GB na plotnu tvoří slibný předpoklad dobrého výkonu. V testech disk prokázal v porovnání s dnes testovanou konkurencí docela pěkný výkon při kontinuálním zápisu (20,3 MB/s), bohužel ne již tak suveréně se projevoval při taktéž velice důležité schopnosti, kterou je čtení, kde nedopadl nejlépe. Celkově se však jedná o IDE zařízení, které je stavěno podle osvědčené technologie Western Digital, a nemusíte mít tedy strach, že si pořídíte nekvalitní produkt. Pochválit také můžeme nejmenší zatížení procesoru z dnes testovaných pevných disků této kategorie.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   WESTERN, DIGITAL, WD400BB 00AUA1, WESTERN DIGITAL, WD400BB, 00AUA1,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.