WESTERN DIGITAL MIKRODISKY

Kategorie: Western Digital Harddisky Datum: 5.2.2007
Společnost Western Digital oznámila úmysl začít v polovině roku dodávat jednopalcové pevné disky. První chystaný produkt má nabídnout rychlost otáčení 3600 otáček za minutu, 12ms přístupovou dobu a kapacitu až 6 GB. Pro komunikaci s okolím bude sloužit rozhraní CompactFlash II. Cílovým trhem výrobců mikrodisků jsou nejen multimediální přehrávače a fotoaparáty, ale také mobilní telefony. Ceny, za které budou mikrodisky společnosti Western Digital k dispozici, zatím nebyly oznámeny. Obdobné disky od Seagate s kapacitou 2,5 a 5 GB budou stát 160 USD za menší a 250 za větší, na trh se dostanou už v únoru.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   western, digital, microdisk, mikrodisk,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.