Seagate Barracuda 7200.8 ST3200826A

Kategorie: Seagate Harddisky Datum: 22.1.2009
Pevný disk společnosti Seagate nese označení ST3200826A a představuje interní 3,5" zařízení vybavené komunikačním rozhraním ATA/100. Vyjma širokého 40pinového datového konektoru obsahuje i napájecí konektor typu Molex a přepínače (jumpery) pro volbu pracovního režimu. Po připojení disku k počítači označí BIOS maximální přenosový protokol jako UDMA 5. Před zahájením testů jsme nepředpokládali, že by disk mohl vykázat extrémní výkon. Podle propustnosti sběrnice ATA/100 jsme odhadovali, že se nezařadí mezi nejrychlejší produkty. Opak se stal pravdou. V syntetickém testu propustnosti sběrnice nepatří produkt k nejrychlejším, ale tato skutečnost se neprojevila na celkovém přenosovém výkonu.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Seagate, Barracuda, 7200.8, ST3200826A, Barracuda 7200.8,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.