Seagate Barracuda 7200.7 ST3160827AS

Kategorie: Seagate Harddisky Datum: 22.1.2009
Model ST3160827AS harddisku společnosti Seagate je dalším produktem je zařízení spadající do série Barracuda 7200.7. Disk navrhli tvůrci tak, aby pro komunikaci s počítačem využíval rozhraní SATA. Z tohoto důvodu na disku naleznete SATA datový konektor a rovněž i napájecí konektor. Přepínače (jumpery) slouží pouze pro speciální a popřípadě servisní účely. Lze jimi nastavit například kompatibilitu se starými základními deskami, které podporují maximální adresaci do 32 GB. Výkon disku hodnotíme jako lehce nadprůměrný. Přitom uživatele navíc potěší i přítomnost technologie NCQ. Pokud hledáte SATA disk s kapacitou 160 GB, Barracuda není špatná volba.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Seagate, Barracuda, 7200.7, ST3160827AS, Barracuda 7200.7,

Jaký je šestý den v týdnu?


Záchrana na externím disku
Záchrana z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Záchrana z HDD
Záchrana z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Záchrana z paměťové karty
Záchrana z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.