Samsung Spinpoint N3U 250GB

Kategorie: Samsung Harddisky Datum: 22.3.2009
Jeden z největších výrobců NAND flash paměťových produktů, společnost Samsung Electronics, představila tradiční pevný disk série Spinpoint N3U. Novinka nabídne celkovou kapacitu 250 GB, když jsou použity dvě 125GB plotny, které se otáčí rychlostí 3600 otáček za minutu.
Samsung 1.8in 250GB harddisk
Velikost vyrovnávací paměti je 8 MB. Disk pak k překvapení většiny z nás nenabízí tradiční PATA či SATA rozhraní, ale použito je rozhraní USB. Jedná se o disk velikosti 1,8“ a společnost slibuje odolnost vůči pádu až z 50 cm a náraz 1500 G. Dále je uváděna spotřeba o 40 % menší, než tradiční 2,5“ disky. V prodeji se disk objeví v půli tohoto měsíce za cenu 199 dolarů.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Samsung, Spinpoint, N3U, 250GB, Spinpoint N3U, 1.8in,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.