Samsung SV3002H

Kategorie: Samsung Harddisky Datum: 31.1.2009
Výrobek Samsung, označený jako model SV3002H, patří do třídy třicetigigových IDE produktů. Jeho přesná kapacita v neformátovaném stavu je 30 060 GB. K co nejrychlejší komunikaci s PC slouží rozhraní ATA/100, které je v současnosti již pevně zavedeným standardem. V podstatě lze říci, že IDE produkt pro ATA/66 byste na trhu jen těžko hledali. Pro zvýšení výkonu při přesunech dat mezi hard diskem a počítačem se běžně používá vyrovnávací paměť. V případě SV3002H je její kapacita 512 KB. S ní je maximální propustnost sběrnice 81,3 MB za sekundu. V dalších testech dopadl disk poměrně příznivě. Je sice pravda, že především rychlost zápisu není nijak zvlášť vysoká (17,6 MB/s), ale především cenová relace je oproti tomu více než příznivá.

Klíčová slova neboli t(A)gy:   Samsung, SV3002H,

Jaký je šestý den v týdnu?


Obnova na externím disku
Obnova z externího disku všech výrobců s rozhraním USB, FireWire, eSATA, Thunderbolt a LAN. Jedno a vícedisková řešení. Mechanické a elektronické závady.
Obnova z HDD
Obnova z disku (HDD/SSD) z notebooku, PC, Mac, NAS nebo RAID pole všech výrobců a modelů s rozhraním PATA, SATA, SCSI, SAS, M.2.
Obnova z paměťové karty
Obnova z karty všech výrobců a typů. Typicky SD/SDHC/SDXC, CompactFlash CF, CFast, CFExpress. Vyčítání přímo z paměťového čipu u elektronických závad.